BİLGİLENDİRME

Bu internet sitesinde yer alan aşağıdaki başlıklardaki yazılar Maden Yüksek Mühendisi Dr. SELAMİ İSTANBULLUOĞLU tarafından hazırlanmıştır ve makale niteliğindedir. 

  1. LEONARDİT NEDİR?

  2. LEONARDİTİN OLUŞUMU VE JEOLOJİSİ

  3. LEONARDİT NE DEĞİLDİR

  4. LİNYİT KÖMÜRÜ VE GİDYA

  5. TARIMDA KULLANILAN DİĞER MADENLER

Bu yazıların her birisi; 40 yıllık mesleki tecrübenin, yıllardır devam eden maden sahaları incelemelerinin, aylar süren araştırmaların ve hazırlıkların sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yazıların her birisi zaman, emek ve para harcanarak ortaya çıkmış ürünlerdir. Bu ürünler her ne kadar danışmanlık kapsamında ticari nitelikte de olsa, piyasadaki bilgi kirliliğini önlemek ve doğru bilgilendirme yapmak amacıyla hiç bir kar amacı gütmeden firmamıza ait bu internet sitesinde yıllardan beri ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. İsteyen her kişi ve firmanın da, YAZARIN VE FİRMAMIZIN İSİMLERİNİN SİLİNMEMESİ KAYDI İLE, yazılarımızdan alıntı yapmasından veya bir bütün olarak kendi sitesine koymasından memnun oluruz.

Ancak, bazı firma veya kişiler yazılarımızdan YAZAR VE FİRMA İSİMLERİMİZİ ÇIKARTIP, yazılarımızı sanki kendileri tarafından hazırlanmış gibi kendi internet sitelerine kopyalamaktadır. Bu harcanan emeğe ve zamana karşı saygısızlık olduğu gibi aynı zamanda da yasal olarak suçtur.