BİLGİLENDİRME :

SİAMAD MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’NİN TÜRKİYE’NİN HİÇ BİR YERİNDE HER HANGİ BİR BAYİSİ VEYA ÜRÜNLERİNİ SATABİLME YETKİSİ VERDİĞİ KİŞİ, FİRMA, ZİRAİ İLAÇ BAYİİ VB. YOKTUR.

 

Son günlerde internette aşağıdaki sol resimde görülen leonardit torbalarının satış ilanı yer almaktadır. Sağdaki resimde ise, şirketimize ait olan bizim torbamızın görüntüsü vardır. Görüldüğü gibi, iki torba birbirine çok benzemektedir. Anlaşıldığı kadarı ile, şirketimize ait olan torbalardaki “SİAMAD MADENCİLİK” yazısı bilgisayardaki resmi üzerinden silinip (üzeri kapatılıp) yerine kendi web sitesi adresleri yazılarak bu resimler hazırlanmaktadır ve internetteki satış ilanlarına konulmaktadır. Soldaki resim dikkatli incelenecek olursa, “SİAMAD MADENCİLİK” yazısının üzerinin photoshop gibi tekniklerle kapatıldığı kolayca gözükmektedir. “SİAMAD MADENCİLİK” yazısını kapatıp yerine yazdıkları web sitesi adresleri de sık sık değiştirilmektedir.

Daha şaşırtıcı olanı;
bu kişi veya firmalar internetteki ilanlarında torba üzerindeki “SİAMAD MADENCİLİK” yazısını kapatmış olmalarına rağmen, sattıkları torbaların üzerindeki “SİAMAD MADENCİLİK” yazısını kapatmamaktadırlar. Yani, sattıkları torbaların görüntüsü sağdaki resimde yer alan şirketimize ait torbaların görüntüsü ile tamamen aynıdır ve üzerlerinde şirketimizin adı yazmaktadır. Üstelik de, o torbaları bizim satış fiyatımızın 2 katına yakın bir fiyatla satmaktadırlar.

YUKARDA SÖZÜNÜ ETTİĞİMİZ, BİZİM TORBALARIMIZLA AYNI ŞEKLE VE GÖRÜNTÜYE SAHİP VE BAZILARININ ÜZERLERİNDE ŞİRKETİMİZİN ADI YAZAN TORBALARI SATANLARLA HİÇ BİR ALAKAMIZ YOKTUR. BU KİŞİ VEYA FİRMALARI TANIMAMAKTAYIZ VE TORBALARININ İÇERİSİNDE NE OLDUĞUNU DA BİLMEMEKTEYİZ.

Ayrıca, SİA-HUMAT ve SİA-HUMAT-ALFA isimli ürünlerimiz 2007 yılından beri üretilmemektedir ve satışı yapılmamaktadır.

BU DUYURUYU İLERDE OLABİLECEK YASAL SIKINTILARA KARŞI ŞİMDİDEN YAPMAKTAYIZ (29.05.2014)(Güncelleme tarihi Ağustos 2016)

Not: Sol resimde web sitesi adresinin üzeri tarafımızca beyaz bant ile kapatılmıştır. Ancak, bu resimlerin orijinallerinin yer aldığı internetteki sayfalar arşivimizde saklanılmaktadır.